Middle East

Ankara

Join

7
members

Ankara Figma Topluluğu (FOF Ankara)'na hoş geldiniz ❤️

Biz, Ankara merkezli bir topluluk olarak, UX/UI, Ürün Tasarımı ve özellikle Figma kullanımına odaklanmış bir grup olarak faaliyet gösteriyoruz. Misyonumuz, Figma üzerinde daha etkili çalışmalar yapabilmek için gerekli bilgi, beceri ve ilhamı üyelerimizle paylaşmak. Bu kapsamda, Figma'nın sunduğu imkanlardan tam olarak yararlanabilmek adına pluginler ve widgetlar geliştirmeye büyük önem veriyoruz; ancak amacımız sadece bu değil.

Topluluğumuz, Figma'yı keşfetmek ve bu platform üzerinde yaratıcı çözümler üretmek isteyen herkes için geniş bir yelpazede kaynak ve destek sunmayı hedefliyor. Bunun yanı sıra, plugin ve widget geliştirme konusunda ilgi duyan ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen üyelerimize yönelik rehberlik ve desteği de ihmal etmiyoruz.

Tamamen sanal bir platform olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Bu sayede, coğrafi sınırların ötesinde, benzer ilgi alanlarına sahip kişilerle bağlantı kurma ve birlikte öğrenme imkanı buluyoruz. Etkinliklerimiz ve atölye çalışmalarımız, Figma üzerinde daha etkili tasarımlar yapabilmenizi sağlayacak bilgilerle dolu.

Eğer siz de Figma ile ilgili herhangi bir konuda bilgi sahibi olmak, kendi projelerinizi hayata geçirmek ya da sadece ilham almak istiyorsanız, topluluğumuza katılarak, Figma'nın sunduğu sonsuz imkanları keşfetme ve yaratıcılığınızı serbest bırakma şansını yakalayabilirsiniz.

Organizers

Görkem YILDIZ

Friends of Figma Ankara Leader

İsmail Yağcı

Lead & Full Stack Developer

Contact Us