UX Research / Veronika Pelcová (UX Designer) – Friends of Figma Slovakia #4

Slovakia
Thu, Aug 26, 2021, 5:00 PM (CEST)

S Veronikou Pelcovou, UX dizajnérkou s bohatými skúsenosťami v oblasti UX prieskumu, sa porozprávame o význame a dôležitosti používateľského testovania. Povieme si veľa praktických rád a častých chyb s ktorými sa stretla pri práci s klientmi, alebo školeniach v rámci SUXA. Event prebehne LIVE a všetky otázky sú vítané. :) Dostupný bude aj záznam po skončení.

About this event

LINK NA ZÁZNAM: https://www.youtube.com/watch?v=3Wl5PxbU4E0

PREZENTÁCIA: https://www.figma.com/file/3Lku11jrVK1V9zoWKmfbED/Figma-Slovakia-4-2021-PUBLIC?node-id=14%3A119

🎙Veronika Pelcová má s výskumom dlhoročné skúsenosti. Po práci
 v agentúre pre klientov ako Slovak Lines či Websupport prešla do Itery, kde sa venuje zlepšovaniu používateľského zážitku pri riešení poistných udalostí pre najväčšiu nórsku poisťovňu. Okrem toho vedie workshopy pre SUXA a Butterfly Effect a má na konte cez 150 študentov. Po práci ju môžete stretnúť pri tréningu krav magy alebo na pivku.


🎙Daniel Čeliga je s Figmou kamarát od roku 2018. Pre korporát Swiss Re ako UX dizajnér navrhoval interné riešenia a akutálne dizajnuje pre digitálne štúdio GoodRequest a popritom piaty rok freelancuje. Keď nerobí, tak robí na packagingu, brandingu a weboch pre klientov jeho štúdia detaility alebo nahráva podcast TalkFlow.

Speaker


Host

  • Daniel Čeliga

    Daniel Čeliga

    GoodRequest

    Digital & Brand Designer

    See Bio

Organizers