Facilitácia workshopov / Kristína Malíková (Lead UX Researcher) /FOF Slovakia #5

Slovakia
Thu, Oct 7, 2021, 5:00 PM (CEST)

About this event

Pripravili sme si tému zaujímavú pre začínajúcich aj skúsených dizajnérov. S Kristínou Malíkovou sa budeme rozprávať o tom ako začať a s facilitáciou workshopov. Pozrieme sa na rozdiely medzi digitálnymi a fyzickými, ako sa vyhnúť častným chybám a ako na workshope pracovať aj s ťažšími povahami. Ak si už zabehnutý a zaujíma ťa ako klientovi predať čas facilitátora, dozvieš sa odpoveď ako na to. :)

🎙Kristína Malíková pracuje v CX štúdiu Lighting Beetle na pozícii Lead UX Researcher. Súčasťou jej práce je aj facilitácia. Dosahuje ňou lepší výkon tímov pri dizajnovaní kvalitných produktov a služieb, ale aj kultúrnu zmenu v organizáciách. Figma je jedným z nástrojov, ktoré jej pomáhajú facilitovať efektívne aj na diaľku.

🎙Daniel Čeliga je s Figmou kamarát od roku 2018. Pre korporát Swiss Re ako UX dizajnér navrhoval interné riešenia a akutálne dizajnuje pre digitálne štúdio GoodRequest a popritom piaty rok freelancuje. Keď nerobí, tak robí na packagingu, brandingu a weboch pre klientov jeho štúdia detaility alebo nahráva podcast TalkFlow.

Speaker

Moderator

  • Daniel Čeliga

    Daniel Čeliga

    GoodRequest

    Digital & Brand Designer

    See Bio

Organizers